Direction 1 | Direction 2 |
---|---|
0 on the route | 0 on the route |
Ponttor H.3 (Malteserstr.-3/13) |
Technische Hochschule - Sanz |
Königstraße Lw (Li.13 -> Turm) |
Turmstraße - Sanz |
Lochnerstraße - Sanz |
Schanz - Hbf (13) H2 |
Luisenhospital - Hbf |
Misereor - Hbf |
Aachen Hauptbahnhof H1 |
Normaluhr H.5 (Wilhelmstraße) |
Augustastraße - Kpl |
Aachen Kaiserplatz H6 ->Hpl |
Hansemannplatz 5Er->Bf H3 |
Eurogress - Pon |
Ehrenmal/Lousberg - Pon |
Ponttor H.3 (Malteserstr.-3/13) |